Reconstructie Kanthuisstraat start 25 augustus 2025

De werkzaamheden zullen in totaal ongeveer 17 weken duren. 

Wat gaan we doen?  

De bestaande verharding van de rijbaan en trottoir wordt verwijderd. Vervolgens wordt er een nieuw riool gelegd voor regenwater. Op sommige locaties wordt ook het hoofdriool vervangen danwel onderhoud uitgevoerd. Aansluitend wordt de weg opnieuw ingericht met nieuwe verharding. Daarnaast worden er nog bijkomende werkzaamheden uitgevoerd.

Waar gaan we werken? 

De werkzaamheden vinden plaats op de Kanthuisstraat in Simpelveld, vanaf beide aansluitingen met de Rodeput. De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd. 

Wanneer vinden de werkzaamheden plaats?  

De werkzaamheden starten op maandag 25 augustus. We verwachten dat de werkzaamheden in totaal ongeveer 17 weken in beslag nemen. 

Nadere informatie in de Bouwapp  

Wilt u op de hoogte blijven van de vorderingen en laatste updates van dit project, download dan (kosteloos) de Bouwapp. Heeft u geen tablet of smartphone, dan kunt u de werkzaamheden volgen via de website.
We vertrouwen erop u met deze publicatie voldoende geïnformeerd te hebben. Heeft u toch nog vragen of meer informatie nodig? Neem dan contact op met onze omgevingsmanager: 
Ben Schols, omgevingsmanager namens Kurvers Wegenbouw 06-15681552 
of mail naar nfo@benscholsconsultancy.nl (vanaf  4 augustus).
 

Fasering werkzaamheden kanthuisstraat